Новини / Ринок землі     06 березня 2020 10:06

Яким бачить ринок землі Денис Шмигаль

Відсутність ринку землі – це був грабунок українців, вважає новий прем’єр-міністр країни.

Ринок землі в Україні має бути цивілізованим своїм баченням земельної реформи поділився новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час ток-шоу “Право на владу”.

Питання про можливість продажу української землі має вирішуватися лише на всеукраїнському референдумі, підкреслив Денис Шмигаль.

“Кожен українець має право, він не зобов’язаний – він повинен мати право продати свою землю за ринковою ціною, а не за копійки. Це законне право кожного, як і право на продаж квартири чи автомобіля”, – сказав прем’єр.

Звертаючись до телеглядачів, Денис Шмигаль наголосив: влада не збирається влаштовувати “розпродаж української землі”. Вона хоче лише надати право українцям розпоряджатися своїм майном.

“Раніше це був грабунок. В українців витягували за копійки те, що коштує скарбів і багатства. Ми хочемо дати українцям право мати можливість продавати землю. Це не обов’язок, це лише законна можливість цим розпоряджатися”, – пояснив Денис Шмигаль.

Читайте: Ринок землі гальмує застаріла модель Запорожця – Юрій Косюк

Крім того, він розповів, що зустрічався з аграріями і фермерами. Зокрема, багато зустрічей провів у Львівській та Івано-Франківській областях, коли працював  головою Івано-Франківської ОДА.

“Мав багато зустрічей з людьми, які працюють на землі. Дійсно, фермери були стурбовані тим законопроєктом, який підготовлений минулою владою і поданий у парламент. На їхню вимогу президент і парламент відреагували тим, що відкликали його і внесли новий”, – розповів прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль наголосив: одними із пріоритетів нового уряду є розвиток промисловості та агропромислового комплексу. Й пообіцяв невдовзі таки призначити міністрів, що відповідатимуть за ці напрямки роботи.

Landlord раніше повідомляв, що Денис Шмигаль задекларував більше 3 млн грн доходу, будинок і кілька ділянок у Львові.

Джерело: Право на владу.

Читайте також