Новини / Тваринництво     09 грудня 2019 17:01

Як виживають молоді фермери у США: історія зі зворушливим фото

Майкл Мардесен з американського штату Айова – власник невеликої свиноферми, на якій працювало вже 5 поколінь у його родині. Отримати достатній дохід малому фермеру у США сьогодні досить складно. Майклу допомогло те, що він став ветеринаром.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Instagram ресурс natgeo.

Майкл Мардесен – власник невеликого родинного агробізнесу. Він тримає невелике господарство з розведення свиней.

 «Усе своє життя я хотів бути фермером. Це те, що робив мій тато, що робив мій дідусь, – розповідає Майкл. – Працювати на невеликій фермі і мати достатній дохід, щоб прогодувати сім’ю, в наші дні дуже важко».

Те, що Майкл став ветеринарним лікарем, дозволило йому залишитися в сільському регіоні Айова та продовжувати сімейну справу, розпочату попередніми поколіннями.

Читайте: Робот Aranom може нагодувати відразу 400 корів ВІДЕО

Його ферма співпрацює з Niman Ranch – найбільшою мережею фермерів та скотарів у Західній півкулі, щоб мати 100-відсоткову сертифікацію третьої сторони за програмою Certified Humane. 740 малих незалежних американських фермерів та ранчо Niman Ranch дотримуються найсуворіших протоколів захисту тварин у галузі тваринництва та мають довгу історію партнерства з Chipotle (американська мережа швидких ресторанів у США, Великій Британії, Канаді, Німеччині та Франції. – Прим. ред.).

Майкл розповідає, що поважає Chipotle, бо той «вкладає свої гроші, щоб допомогти молодим фермерам».

Landlord раніше повідомляв про те, що молоді італійці мріють стати фермерами: маючи понад 55 тис. господарств, які очолюють люди віком менше 35 років, Італія є лідером в Європі за працевлаштуванням молоді в агросекторі.

Фото: Еріка Ларсен

Читайте також

Матеріали по темі

Тваринництво        20 жовтня 2021 08:19

В Україні суттєво зменшилось виробництво яєць

Тваринництво        19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії