Новини / Кооперативи     14 червня 2019 08:35

Як вирішити проблему зі збутом продукції: садівники Херсонщини об’єдналися в кооператив

Труднощі з реалізацією зібраного врожаю підштовхнули херсонських фермерів, що вирощують ягоди і фрукти, до кооперації зусиль. Наразі об’єднання налічує 15 виробників, ділянки яких межують одна з одною. Тепер вони спільно формують великі партії для продажу великому трейдеру.

Про це повідомляє Seeds.

Продаж фруктів і ягід дрібними партіями кожним господарством окремо не приносив фермерам бажаного результату. Налагодити ефективний бізнес за таких умов не вдавалося: зібраний урожай часто псувався, так і не дочекавшись продажу. Тому садівники, які вирощують однакову продукцію, вирішили об’єднатися заради стабільного розвитку.

Читайте: Поля у США ще й досі очікують на посів сої: вражаючий контраст на фото Карен Браун

«Ситуативні продажі дрібних партій перекупникам не сприяли розвитку стабільного бізнесу, зібрані черешня, абрикоси, персики часто пропадали, так і не дочекавшись свого покупця, ми втрачали доходи. Все це підштовхнуло нас до кооперації зусиль», – розповідає Галина Довга з Новоберислава Херсонської області на сторінці  у Фейсбук Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Знайшовши трейдера, який зацікавлений у великих поставках, фермери тепер спільно збирають партії своєї продукції на визначені дати.

Landlord раніше повідомляв про низку переваг сільськогосподарських кооперативів, які наочно демонструють силу фермерських об’єднань.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі