Новини / Кейси     02 листопада 2019 15:15

Як вигідно продати свою продукцію: зразковий маркетинг сімейного бренду українських пасічників ФОТО ВІДЕО

Бізнес, що надихає. Саме так можна сказати про «Медових братів» – сімейний бренд меду, який заснували Юрій Янішин, Євген Янішин та Дмитро Кушнір. Підприємці приділяють значну увагу не лише якості, а й просуванню продукції. Талановитий маркетинг компанії винагороджується гарними продажами.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Стратегія бізнесу

Пасіки компанії «Медові брати» розташовані в трьох заповідних місцевостях України: Бузький Гард (Миколаївщина), Холодний Яр (Черкащина) та Медобори (Хмельниччина).

Бджолярі назвали їх своїми медовими теруарами, оскільки вони характеризуються унікальними природно-кліматичними умовами та величезною кількістю ендемічних рослин, які ростуть лише тут, і саме вони формують властивості та смакові якості виробленого меду.

Читайте: Українські ковбаси в Огайо: як родина Сало створила прибутковий бізнес у США ВІДЕО

Звісно, виробляють мед бджоли, а от кінцевий продукт створює вся велика родина – від дідусів і бабусь до онуків. Засновниками і рушійною силою сімейного бізнесу є три брати Юрій Янішин, Євген Янішин та Дмитро Кушнір, які розробили власну філософію і стратегію бізнесу.

  • Юрій – головний пасічник із шестирічним досвідом бджільництва, який мешкає у Первомайську, що на Миколаївщині. На основі його пасіки і було створено компанію.
  • Євген – творча ланка в команді. Він розробляє дизайн етикеток, листівок, веб-сайту, презентацій. Своїм просуванням продукція «Медових братів»  багато в чому зобов’язана саме креативності Євгена.
  • Дмитро – відповідає за маркетинг та комунікацію з клієнтами.

«У наших медах ви не знайдете ані антибіотиків, ані штучного цукру, ні тим більше ГМО або пестицидів. Кожна партія меду ретельно досліджується лабораторією контролю якості Інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича, а пилковий аналіз дозволяє нам точно визначити біологічне походження нектару», – запевняють «Медові брати».

Додаткові напрямки

  • Компанія, яка була заснована у 2016-му, постійно розвивається. Цього року підприємці вирішили зайнятися також виробництвом вуликів та іншого реманенту для бджільництва. Тепер «Медові брати» виробляють ще й вулики під ключ та інший інвентар для своїх пасік і на продаж.
  • Виготовляють не лише чистий мед, а й мікси – з додаванням пилку, червоного перцю, мелених зерен маку тощо.
  • Також у компанії створюють подарункові набори, в яких, крім красиво оформлених слоїків з медом, – свічки з натурального воску ручної роботи. «Усі наші свічки виготовлені власноруч з використанням натурального бджолиного воску з власної пасіки», – відзначають підприємці.

Дегустаційна карта медів

Компанія «Медові брати» першою створила дегустаційну карту медів у партнерстві з професійним французьким дегустатором Олів’є Дюфуром.

«Уже третій рік поспіль дегустуємо меди з нашим хорошим другом і винним експертом Olivier Duffour. Мед – це продукт місцевості. Квіти, трави, кількість опадів, специфіка ґрунтів – все це створює «теруар» збору нектару й унікальність меду для кожного окремого регіону. Не існує однакових медів, кожен мед по-своєму унікальний і цікавий!», – розповідають підприємці.

Продажі

Продажі в компанії здійснюють через сайт та соцмережі. «Медові брати» створили швидкий, клієнт-орієнтований сервіс. Сучасні споживачі купують не лише продукцію, а й емоції та враження, тому в компанії щедро діляться з потенційними і постійними покупцями дивовижним смаком, кольором меду та красою тих місць, у яких він виробляється.

Здійснюють це за допомогою фото, відео і натхненних творчих описів своєї діяльності та продукції. Неординарні маркетингові ходи забезпечують компанії активні продажі та постійність клієнтів.

«Бджільництво – це для нас не просто робота. Це справа, яку ми любимо, робота, якою ми захоплюємося», – переконують і надихають «Медові брати».

Landlord раніше повідомляв про те, як бізнесмен з Білорусі постачає мед у найбільшу торгову екомережу США. Річна виручка – $1,5 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також