Новини / Рослинництво     31 січня 2020 13:07

Як A.G.R. Group змінив структуру посівних площ і який врожай отримав

Підприємства групи компаній A.G.R. Group звітували про показники врожайності у 2019 році. На площі більше 28 тис. га вдалося зібрати 208 208 тонн зернових, бобових та технічних культур.

Згідно даних, у 2019 році A.G.R. Group зміненило структуру посівних площ – основними культурами стали кукурудза й соя. Відповідно, за підсумками року було зібрано 177 406 тонн кукурудзи та 19 508 тонн сої.

Показники середньої врожайності вищезгаданих культур у 2019 році склали 8,9 т/га, сої – 2,9 т/га, в той час як по Україні даний показник по кукурудзі та сої був дещо нижчим – 7,1 т/га та 2,35 т/га* відповідно.

Читайте: 10 млн євро інвестицій: чому німецький фермер хоче мати права на ринку землі в Україні

Президент та Голова Наглядової ради A.G.R. Group Місак Хідірян подякував своїм працівникам за сумлінну працю і додав, що подібні показники врожайності було здобути не просто, враховуючи посушливі погодні умови.

«2019 рік був складний для всіх аграрних підприємств України, і ми не були винятком. Низька кількість опадів і по-сушлива погода були тими факторами, які працювали проти нас в минулому році. Показники валового врожаю і врожайності A.G.R. Grouр свідчать про те, що майбутнє – за використанням новітніх технологій та техніки, раціональним використанням земельних ресурсів і ефективною організацією всіх виробничих процесів – від підготовки ґрунтів і посівної до збирання і транс-портування врожаю. Окремо хочу подякувати колективам усіх 19 підприємств, які входять до складу A.G.R. Group, за сумлін-ну працю. Оскільки саме їх злагоджена і точна робота позитив-но вплинула на підсумковий результат», відзначив пан Місак.

Додамо, що цьогоріч прогнозується істотне скорочення експорту кукурудзи зі США.

Читайте також