Новини / Трейдинг     19 лютого 2019 13:05

Як Авангард представляє Україну на міжнародній виставці GulFood 2019

На найбільшій міжнародній виставці виробників продуктів харчування і напоїв, яка зараз проходить у Дубаї, Україну представляють 70 агрокомпаній і серед них – агрохолдинг «Авангард», найбільший вітчизняний виробник яєць і сухих яєчних продуктів.

Про це повідомляє прес-служба AVANGARDCO IPL.

Підприємство «Авангард» має на виставці GulFood 2019 власний стенд, на якому заплановано зустрічі з представниками оптових покупців яєць і яєчних продуктів з Європи, Африки та Азії.

У 2017 р. компанія виробила 2,4 млрд штук яєць і  6368 т сухого яєчного порошку. Сьогодні підприємство готове збільшити обсяги й для цього активно приваблює клієнтів на ринках, що вже діють, і відкриває нові канали продажу українського яйця та яєчних продуктів».

ЧитайтеРобімакс-Агро перейшло у власність компанії «Епіцентр К»

AVANGARDCO IPL має:
– міжнародні сертифікати для торгівлі із різними країнами,
– сертифікат для торгівлі із Європейським Союзом,
– сертифікат відповідності стандарту Halal.

«Ми віримо, що українські яйця та яєчні продукти зможуть завоювати ще більше симпатії на світовому ринку. В майбутньому плануємо брати активну участь і на інших міжнародних виставках продуктів харчування», – керівник департаменту комунікацій агрохолдингу «Авангард» зазначила Маріанна Коніна.

AVANGARDCO IPL – найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі. До складу компанії входять 19 птахофабрик із виробництва яєць, птахокомплекси повного циклу «Авіс» та «Чорнобаївське», 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яєць та біогазовий завод. До складу AVANGARDCO IPL також входить завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», який є одним з найбільш технологічно-розвинених об’єктів з переробки яєць на території Європи. Компанія експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЕС.

Як повідомляв Landlord, із 17 доо 21 лютого в Дубаї відбувається найбільша у світі виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання Gulfood 2019.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!