Новини / Фінанси     25 січня 2019 16:24

Україна отримала сертифікат Halal у Малайзії

Український Центр сертифікації «Халяль» у Малайзії отримав статус іноземної установи, яка може контролювати й перевіряти якість халяльних продуктів. Статус діятиме 2 роки – з 22 січня 2019 року до 22 січня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Малайзії.

За словами працівників дипломатичної установи, технологія визнання сертифікатів Halal Департаментом ісламського розвитку Малайзії одна з найжорсткіших у світі. Адже є міжнародним еталоном, на який орієнтуються інші ісламські країни.

ЧитайтеУкраїна увійшла в ТОП-5 експортерів вершкового масла

Тож цей статус відкриває додаткові можливості українським експортерам продавати свою продукцію не лише в Малайзії, а в понад 50 мусульманських країнах.

Наразі обсяг торгівлі між Малайзією та Україною становить $400 млн. Передбачається, що з отриманням цього сертифікату цей розмір суттєво збільшиться.

Як раніше повідомляв Landlord, у червні 2018-го Держпродспоживслужба та компетентний орган Туреччини погодили ветеринарний сертифікат здоров’я для експорту українського м’яса. Дозвіл стосується свіжого, охолодженого, замороженого м’яса в тушах/м’яса обвалки великої рогатої худоби, призначеної для імпорту до з України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також