Новини / Рослинництво     13 серпня 2019 08:05

Ягода вагою 32 кг: на Херсонщині визначили найбільший кавун

Підсумком баштанного сезону 2019 став традиційний фестиваль кавунів «Український кавун – солодке диво» у Голій Пристані, що на Херсонщині. На ньому фермери і науковці зазвичай аналізують, які сорти мали найбільшу врожайність, а гостям пропонують різноманітні кавунові розваги і дегустації.

Про це повідомляє ресурс pik.ua.

Участь у фестивалі взяли близько 50 фермерських господарств регіону. Традиційно на заході було визначено рекордсменів серед баштанних. Цього року найбільший кавун на Херсонщині має масу 31,8 кг, його виростили у ФГ «Фаворит» (голова – Василь Теличко, засновник – Іван Яланський).

Найбільший гарбуз на фестивалі важив понад 34 кг, диня – 6,8 кг.

Читайте: Досвід Херсонщини: жовті кавуни забезпечують вищий дохід

У межах фестивалю відбувся круглий стіл за участю провідних виробників баштанних культур, представників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. Серед основних питань, що обговорювалися, – підсумки сезону 2019, методи просування херсонського кавуна в Україні та за кордоном, забезпечення якості продукції, тара, дотримання агротехнологічних норм, а також об’єднання, легалізація та взаємодія всіх учасників ринку.

Гості дійства ласували кавуновими делікатесами – варенням, мохіто, настоянкою і навіть медом з кавуна.

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери Херсонщини зареєстрували громадську спілку Асоціація виробників Херсонського кавуна, що стало першим кроком на шляху до географічного зазначення Херсонський кавун.

Рослинництво        19 серпня 2019 09:38

На шляху до бренду Херсонський кавун: 5 головних критеріїв продукту

Українські виробники кавуна впевнено прямують до реєстрації географічного зазначення Херсонський кавун, для цього встановлюють стандарт якості продукту. Одна із основних його характеристик – знижена норма нітратів.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр.

Урожайність

75% усіх баштанних культур в Україні вирощують на Херсонщині. Площа під ними становить 23 тис. га. За даними департаменту АПК Херсонської ОДА, на сьогодні в області зібрано близько 93,8 тис. т цієї продукції, а загальний урожай, за прогнозами, становитиме 300 тис. т, що на 130 тис. т більше, ніж минулого сезону.

Відзначають, що цьогорічна урожайність в 1,7 разу вища, ніж торік, – відповідно 120 і 72 ц/га.

Критерії якості

Авторами бренду херсонського кавуна є фермери Голопристанського, Скадовського та Олешківського районів. Вони виробляють близько 75% баштанних культур загального обсягу області. Нещодавно вони створили Асоціацію виробників херсонського кавуна.

Читайте: День поля від УКАБ: інновації та яблучний рекорд

Її голова, керівник фермерського господарства «Лиманське» Олександр Бритвін, розповів про критерії, які асоціація висуває до бренду Херсонський кавун:

1. Територія. Вирощений тільки на півдні Херсонської області (оскільки на якість цієї продукції впливають піщані ґрунти і близькість моря).

2. Вирощений у богарі (неполивному степу). Богарний кавун солодший, ніж поливний, має тоншу шкіру й менше товстих прожилок.

3. Нижча норма нітратів. При нормі нітратів 60 мг/кг, у херсонському кавуні має бути 40 мг/кг.

«Тобто ми заявляємо, що робитимемо навіть якісніший продукт, ніж дозволяє держава», – наголошує Олександр Бритвін.

4. Солодкий. Рівень цукристості — не менше 12 одиниць за шкалою Брикса.

5. Корисний. Херсонський кавун не лише безпечний, а насамперед корисний.

«Часто, характеризуючи будь-який продукт, кажуть, що він безпечний. Зверніть увагу: не корисний, а просто безпечний. Тобто споживачів наводять на думку: мовляв, радійте, що хоч не отруїлися. Ми ж хочемо кардинально змінити підхід і переконати людей: якщо кавун херсонський, то передовсім корисний», – коментує голова Асоціації.

Ціна

Цьогорічна ціна на кавуни не зовсім влаштовує фермерів. При собівартості продукції 0,7 грн за кілограм, свій урожай фермери продають із поля по 1 грн. Іноді ціна на богарний кавун навіть нижча від точки рентабельності. Прибуток, за словами Олександра Бритвіна, для виробників саме богарного кавуна, якщо і буде, то незначний. Вищу рентабельність має поливний кавун.

Голова ФГ «Вікторія 8» зі Скадовського району Петро Гулий вважає нинішній рік несприятливим для фермерів: попри високу урожайність кавуна, заробити на ньому при таких цінах неможливо.

«Торік продавали його по 2,50 із поля, а нині по 80 копійок – гривню за готівку, 1,20 – за безготівковим розрахунком», – пояснює фермер.

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери Херсонщини зареєстрували громадську спілку Асоціація виробників Херсонського кавуна, що стало першим кроком на шляху до географічного зазначення Херсонський кавун.

 

 

Поділися

Фінанси        05 серпня 2019 11:50

Ціна на херсонські кавуни залишається високою: названа причина

Роздрібні ціна на кавуни, навіть на Херсонщині, тримаються на рівні 5-6 грн/кг. Причина в тому, що кавунів ще недостатньо на ринку: середньостиглі сорти ще не дозріли.

Про те, чому так повільно дешевшають кавуни, пише видання «Український Південь».

За даними видання, гуртові закупівельні ціни на кавуни на Херсонщині знизилися з 3 до 1,5-2 грн/кг від початку літа. Але роздрібні вперто тримаються на рівні 5-6 грн/кг.

Експерти пояснюють: поки що на ринку недостатньо кавунів, адже ранні сорти вже зібрали, а середньостиглі ще тільки-но почали дозрівати.

Читайте: Херсонські фермери планують створити алкогольний напій на основі кавуна

За даними Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА, у регіоні зібрано 30 тис. тонн кавунів та динь — це лище десята частина врожаю. Загалом він оцінюється в 300 тис тонн. Тож дешеві кавуни на підході.

Як раніше повідомляв Landlord, жовті кавуни забезпечують херсонським фермерам вищий дохід.

Поділися

Рослинництво        01 серпня 2019 14:11

Органічний баштан на Херсонщині увійшов до екскурсійної програми туроператорів

Керівник органічного фермерського господарства «Лиманське» Олександр Бритвін подав на реєстрацію на Google-карті нової географічної точки – Органічний баштан на Херсонщині. Це місце туроператори вже вносять у перелік локацій на туристичних маршрутах.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

ФГ «Лиманське» розташоване в с. Рибальче Голопристанського району Херсонської області. Тепер це господарство можна буде знайти за вказівниками у вигляді «кавунового» прапора, які планують встановити на шляху до села.

Читайте: Ольга Трофімцева пояснила, навіщо аграріям міністерство

Виробник органічних кавунів Олександр Бритвін планує створити у своєму селі осередок агротуризму. Поїздка на органічну ферму стане чудовим доповненням відпочинку на морському узбережжі. Також у туристичну програму увійде дегустація блюд місцевої кухні, відвідування, соляних озер і соляного промислу та багато іншого.

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери Херсонщини зареєстрували громадську спілку Асоціація виробників Херсонського кавуна. Це стало першим кроком на шляху до географічного зазначення Херсонський кавун.

Поділися

Технології        08 липня 2019 11:44

У пошуку стійкості до хвороб і шкідників: геномні технології в селекції кавуна

Кавуни, як і багато інших культур, сприйнятливі до різних захворювань і шкідників, зокрема до антракнозу й попелиці. Науковці США використовують технологію секвенування геному, щоб розробити нові сорти, які володітимуть підвищеним захистом від основних хвороб рослини.

Про це повідомляє на своєму сайті Міністерство сільського господарства США.

Протягом багатьох років учені з лабораторії рослинництва ARS у Чарльстоні (США) вивчають кавуни для розроблення нових сортів, більш стійких до хвороб і шкідників. З цією метою АРС проводить оцінку генетичного різноманіття в межах різних видів зародкової плазми кавунів.

Читайте: На Алясці +32°С! Швейцарські кліматологи знайшли спосіб, як затримати глобальне потепління

Геном домашнього кавуна містить 23 440 генів. Секвенування геному допоможе сформувати цінні характеристики, такі як стійкість до хвороб, доступні селекціонерам і, в кінцевому підсумку, виробникам для розведення кавунів, що володітимуть підвищеним захистом від основних захворювань.

Дослідницька група на чолі з генетиком АРСН Амноном Леві з Американської лабораторії рослинництва співпрацювала з науковцями Інституту Бойса Томпсона, щоб розблокувати геном поширеного сорту кавуна «Чарльстон Грей». Використовуючи найсучасніші доступні геномні технології, команда також генотипувала додаткові 1365 кавунових ліній. Ця важлива робота сприятиме виявленню цінних нових генів, які здатні забезпечувати кавуну стійкість до хвороб і шкідників.

Landlord раніше повідомляв про те, що назву херсонського кавуна в рамках системи географічної ідентифікації асоціації з ЄС хочуть запатентувати. У такий спосіб українські виробники планують виділити вітчизняний товар.

Поділися

LOL        04 липня 2019 17:36

Реально-нереальний город: квадратний кавун та скульптура з дині

Чудернацькі овочі й фрукти у вигляді геометричних фігур, і навіть скульптур вирощують за допомогою спеціальних плексигласових форм. Щоб відчути себе справжнім скульптором, можна виготовити форму власноруч.

Квадратні кавуни бувають не лише в анекдотах. Їх цілком реально виплекати на городі! Про те, як виростити овочі та фрукти у вигляді геометричних фігур та навіть скульптур пише Рro Сonsulting.

Отже, череп із гарбуза можна навіть не вирізати до Геловіна, а надати овочу потрібної форми прямо на грядці. Є фото вже вирощених груш у вигляді фігурок Будди, кабачка у вигляді серця. Таке прикрасить стіл, от їсти навіть шкода…

А плоди у вигляді геометричних фігур чудово виглядають у нарізці.

Як же виростити на городі таку чудасію? Обираємо прозору форму та помішаємо туди плод на ранньому етап розвитку. Такі форми продаються в інтернет-магазинах. Але якщо поморочитися (відчути себе скульптором!), можна виготовити форму й самому. І виростити диню у формі власної голови, як вам таке? Для форми підходить плексиглас, медичний пластик, оргскло, полікарбонат.

Майте на увазі: форма має бути:

  • міцною, щоб плоди не розірвали її у процес росту
  • прозорою для ультрафіолетових променів;
  • мати отвори для випаровування рідини, щоб овочі-фрукти не гнили.

Читайте: Як розважаються фермери: канадський пупок і топ-5 версій фігури на полі

До речі, коштують овочево-фруктові скульптури недешево: грушка-Будда – 8,5 євро за штуку, квадратний кавун вагою приблизно шість кілограмів – 750 євро. Звісно ж, купують їх як оригінальні подарунки для людей, у яких все є.

Як писав раніше Landlord, китайці вирізали QR-код на 4 гектарах пшениці.

Поділися
Показати ще