Новини / Фінанси     26 березня 2020 11:55

Гине врожай: сезонних робітників у Німеччині замінять біженці

Через розповсюдження епідемії коронавіруса в Німеччині й заборону в'їзду сезонним робітникам із Польщі та Румунії, у країні виникла загроза пропажі урожаю. У партії ХДС пропонують залучити до робіт біженців.

У Німеччині 25 березня вступило в силу заборона на в’їзд до країни іноземних сезонних робітників. Влада країни пропонує врятувати ситуацію завдяки залученню біженців. Про це, зокрема, заявив експерт партії ХДС із питань внутрішньої політики Німеччини Матіас Міддельберг

“Біржі праці повинні вичерпати всі можливості і в тому числі звернутися до тих 600 тисячам біженців, які числяться в Німеччині як такі, що шукають роботу”, – заявив він виданню Die Welt.

За словами Міддельберга, в Німеччині більж, ніж достатньо біженців, які прагнуть знайти роботу. Таким чином, вони зможуть заробляти на полях у рамках тимчасового працевлаштування без скорочення соціальних виплат.

З 17-ї години 25 березня, згідно з розпорядженням голови МВС країни Хорста Зеехофера, до Німеччини заборонений в’їзд категорій іноземців, під які підпадають і сезонні робітники. Щороку в Німеччині працюють близько 300 тисяч таких працівників, головним чином із Польщі та Румунії. Відповідно до заяв німецьких сільгоспвиробників, цьогоріч під загрозою опинився урожай спаржі – її нікому збирати.

Джерело: dw.com

Нагадаємо, що Німеччина є одним із набільших споживачів українського меду.

Читайте також