Новини / Політика     21 березня 2019 15:04

Гройсман відкрив форум AGROPORT West Lviv та пообіцяв 6 мільярдів аграріям

21 березня у Львові стартував ювілейний 10-й агрофорум «AGROPORT West Lviv -2019», що зібрав понад 60 виробників з України та ЄС. Відкриваючи захід, прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав АПК рушійною силою економіки та пообіцяв підтримку аграріям.

Очільник уряду наголосив, що підтримка АПК – один з ключових пріоритетів уряду, пише офіційний портал КМУ.

Володимир Гройсман під час форуму повідомив, що обсяг фінансової допомоги в 2019 році складе майже 6 млрд грн, тоді як у 2017-2018 роки він склав 9,2 млрд грн. Гроші підуть на підтримку тваринництва, на розвиток фермерського руху. Зокрема, передбачена часткова компенсація при купівлі техніки українського виробництва.  Цільова підтримка фермерів, за словами прем’єра, складе не менше 800 млн грн, ще 200 млн грн уряд спрямує на кредитні програми.

Читайте: Чого хоче Трофімцева: чотири стимули для розвитку АПК України

– Агропромисловий комплекс – це рушійна сила нашої економіки і гарант продовольчої безпеки України і світу. Наша продукція представлена у 190 країнах світу, ми входимо в ТОП-7 експортерів продовольства. Але наш потенціал більший, – сказав очільник уряду.

На думку прем’єра, Україні слід збільшити переробку продукції, створювати нові продукти, що будуть представлені на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Як раніше повідомляв Landlord, на 2019 рік Гройсман обіцяв більш справедливу й таргетовану підтримку фермерським господарствам.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також