Новини / Політика     09 вересня 2019 16:10

Головний лобіст українських аграріїв: хто такий Тарас Висоцький

Аграрний напрямок у Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства очолив 33-річний Тарас Висоцький. Що про нього відомо?

Про це повідомляє biz.liga.net.

Тарас Висоцький народився 6 серпня 1986 року в с. Кунин Здолбунівського району Рівненської області. За фахом менеджер-економіст. До призначення заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з питань агрополітики обіймав посаду першого заступника голови Черкаської ОДА.

Освіта

Закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП), отримав ступінь магістра за спеціальностями «Менеджер-економіст ЗЕД» і «Адміністративний менеджмент». Магістр наук Університету ім. Гумбольдта (Берлін, Німеччина).

Кар’єра

Почав працювати менеджером компанії Здолбуновветпостач у Рівненській області. Також має досвід роботи в міжнародному відділі НУБіП, де працював спеціалістом у 2007–2008 роках.

Читайте: Тимофій Милованов про шанси ухвалити закон про ринок землі до 1 грудня

У 2010 році приєднався до Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) в якості експерта аграрних ринків. У 2013-му став експертом аграрних ринків компанії «Ніка проджект партнерс» у Києві. У 2015 р. очолив УКАБ, а в березні 2019-го був призначений на посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Досягнення

Тарас Висоцький – учасник багатьох торгових переговорних місій із просування українського експорту. В агросекторі його знають як досвідченого лобіста і парламентера.

Статки

Згідно з декларацією від 2 вересня 2019 року має:

  • Дві квартири в смт Глеваха Київської області (76,2 та 37,2 м2)
  • Житловий будинок площею 128,7 м2 та 5 земельних ділянок загальною площею 1,5 га у с. Кунин Здолбунівського району Рівненської області.
  • Автомобіль Ford Mondeo, придбаний за 811 тис. грн у 2017 році.
  • 674 400 зарплати, 11 278 грн страхових виплат і дохід від продажу рухомого майна в сумі 216 тис. грн.
  • Додаткове джерело доходів: отримав від компанії «Хорш Україна» 10 900 грн.
  • $16 тис. і 9 тис. євро на рахунках у банках і $24 тис., які позичив третім особам.

Сім’я

Одружений, має двох доньок.

Як повідомляв Landlord, першочерговими кроками у своїй роботі в Мінекономіки Тарас Висоцький визначив запровадження ринку землі, приватизацію збиткових підприємств в агросекторі, подолання корупції, лібералізацію ринку праці, підтримку малих виробників, розвиток сільських територій.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також