Новини    03 листопада 2021 14:10

HarvEast та MAS Seeds розширюють співробітництво з вирощування насіння кукурудзи та соняшника

03 листопада 2021 р. HarvEast та MAS Seeds підписали трирічний договір щодо вирощування гібридів кукурудзи та соняшника на полях HarvEast під виробничі потреби MAS Seeds.

Це вже третій контракт між європейською насіннєвою компанією MAS Seeds та українським агрохолдингом HarvEast. За 6 років спільної роботи партнери напрацювали оптимальні рішення для вирощування насіння, якість якого відповідає європейським і українським стандартам. Встановлені агрохолдингом HarvEast системи зрошення на виробничих ділянках MAS Seeds дозволяють мінімізувати погодні ризики та отримувати очікувану врожайність.

У 2022 році HarvEast та MAS Seeds домовились суттєво розширити посівні площі під ділянки гібридизації кукурудзи та соняшника. Запланована площа під соняшник складе 112 га. Під кукурудзу буде відведено в Курахівському району Донецькій області 280 га, що на 114 га більше, ніж у попередній період. Усе зібране гібридне насіння агро виробник передасть на насіннєвий завод замовника на Дніпропетровщині для подальшої очистки, сушіння, обмолоту, калібрування, протруювання, фасування та зберігання. У зв’язку із збільшенням об’ємів співпраці із MAS Seeds в наступному році HarvEast планує придбати та ввести в експлуатацію три додаткові зрошувальні машини. Загальна кількість зрошувальних машин, працюючих на виробничих ділянках MAS Seeds, досягне 6 одиниць. Агрохолдинг також активно запроваджує цифрові технології та приділяє особливу увагу розвитку напрямку точного землеробства – це дозволяє отримувати високий врожай насіння гарантованої якості.

«Успішне партнерство HarvEast та MAS Seeds щодо гібридизації насіння соняшника та кукурудзи впродовж 6 років, а також масштабні інвестиційні внески агрохолдингу до систем зрошення та впровадження точного землеробства зумовили розширення рамок нашої співпраці. Цього року сподіваємося отримати ще більш високі результати з незмінно високою якістю насіннєвого матеріалу», – зазначив Сергій Тимошенко, Генеральний директор MAS Seeds Україна.

Читайте: Портфель у 300 000 000 грн, кешбек до 10% та плани увійти до ТОП-3 гравців ринку

«HarvEast вдячний компанії MAS Seeds за довіру та безцінний досвід, який був накопичений за 6 років співпраці. Ми отримали унікальну експертизу від одного з провідних світових брендів, навчились вирощувати для замовника насіння найвищого ґатунку та зараз розвиваємо власний насіннєвий напрямок. Варто зазначити, в 2021 році наше насіння вперше було експортовано до Європи, що свідчить про його високу якість та міжнародне визнання. Партнерство HarvEast та Mas Seeds – це, безумовно, win-win і ми маємо намір масштабувати його найкращі практики в бізнес периметрі компанії, – підкреслив Дмитро Скорняков, Генеральний директор HarvEast.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про всі секрети успішного бізнесу MAS Seeds Україна: від наукової бази до дистрибуції насіння кінцевим клієнтам

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...