Новини    07 вересня 2018 15:02

Гройсман відповів аграріям щодо допуску приватної тяги на залізницю


Уряд планує провести дерегуляцію локомотивної тяги, з метою допустити до ринку приватні компанії до роботи на коліях «Укрзалізниці», заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, під час «години запитань до уряду у Верховній Раді.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, аграрії закликали уряд до допуску на ринок залізничних перевезень локомотиви приватної власності

«Є ще одне питання – це аналогічна дерегуляція, яку ми зробили по вагонах, щоб зробити і по флоту, щоб дати можливість запустити приватну тягу на перевезення», – заявив він.

Прем’єр зазначив, що в результаті дерегуляції вагонної складової зрівнялись умови використання приватних вагонів і вагонів, що належать «Укрзалізниці», тоді як раніше вартість користування вагонами «Укрзалізниці» була штучно занижена, що викликало збитки підприємства, корупцію і перешкоджало розвитку приватного парку.

За його словами, в цьому році буде побудовано понад 10 тис. вагонів.

У той же час Гройсман наголосив на необхідності дотримуватися принципу «не нашкодити» в питанні дерегуляції тяги.

«Ми зараз над цим працюємо, щоб, можливо, залишити в тарифі інфраструктурну складову, щоб Укрзалізниця могла обслуговувати шляхи, енергетику і нові будувати, а флот пересував б, так би мовити, за свої накладні витрати. Це наше зараз завдання», – сказав глава уряду.

 

Ще немає новин у цій стрічці ...