Новини / Технології     06 липня 2019 11:37

GLOBAL G.A.P Tour: українські аграрії переходять на нові стандарти якості

На початку липня в Україні відбувся перший GLOBAL G.A.P Tour, організований Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» у партнерстві з компанією «Сингента Україна». 152 учасники обговорили можливості й переваги впровадження світових стандартів безпечності.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Сингента Україна.

Дводенна інтенсивна програма заходу, який проходив 1–2 липня 2019 р., передбачала активне обговорення можливостей, викликів і вигод інвестицій у впровадження в агровиробництво міжнародних стандартів безпечності.

GLOBAL G.A.P Tour продемонстрував зацікавленість українських виробників та ритейлерів у стандартах якості та бажання їх впроваджувати. Учасники туру представили та опрацювали найважливіші вимоги і стандарти сертифікації (охорона праці, прозорість та простежуваність господарства, безпечність харчової продукції, довкілля).

Читайте: Техніка повинна бути сучасною: Євген Вайн про основні принципи в агробізнесі

Про переваги, які отримують виробники від впровадження сертифікації Global G.A.P., розповіли представники таких компаній, як «Дністрові сади», «АгроВесна» та Organic blueberry farm «BigBlue»:

 «Сертифікація Global G.A.P. – це спосіб мислення менеджменту господарства, що допомагає структурувати його роботу та зробити її прозорою і ефективною передусім для себе».

Наскільки важливою є сертифікація Global G.A.P. для торгових мереж, розповіли представники ТОВ «Ашан Україна». Вони презентували свої вимоги щодо якості плодоовочевої продукції, яка надходить до гіпермаркету, і пояснили, чому вони відають перевагу саме виробникам, що мають сертифікацію GG, та як це важливо для них на глобальному рівні.

Розкрити агропідприємцям усі нюанси стандарту GG з безпечності готової продукції допомогли експерти компанії «Сингента Україна», приділивши значну увагу рівню пестицидних залишків у агропродукції, регламенту застосування пестицидів та протоколам вирощування овочів і фруктів.

Учасники туру відвідали господарство «АгроВесна», що дало їм змогу побачити всі стандарти GG у практичній реалізації.

Landlord раніше повідомляв про те, що економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак закликав учасників ринку інвестувати кошти в отримання сертифікації стандарту Global G.A.P., яка «є експортним квитком для виробника і чудовою інвестицією в підвищення ефективності бізнесу».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також