Новини    11 травня 2018 16:21

«ФруТек» реалізовуватиме саджанці ягідних культур під агророзписки


Український розсадник, який вирощує оздоровлений і сертифікований матеріал ягідних культур, ТОВ «ФруТек», реалізовуватиме саджанці на умовах фінансової аграрної розписки. Про це повідомляє Асоціація «Укрсадпром».

Зокрема, ТОВ «ФруТек» пропонує на умовах фінансової агророзписки:

  • сертифікований матеріал суниці садової від італійського розсадника Маццоні, який «ФруТек» представляє в Україні. На цей матеріал надаються всі необхідні сертифікати, які дозволять виробникам також скористатися програмою державної підтримки. Можливий термін постачання – до кінця липня. Для пізніх термінів постачання (наприклад, наприкінці червня або в липні) бажано резервувати необхідні сорти/кількість заздалегідь;
  • садивний матеріал малини, який «ФруТек» вирощує по ліцензії на власних потужностях в Україні. Терміни постачання садивного матеріалу малини – з початку липня до вересня (необхідні сорти/кількість теж бажано резервувати заздалегідь).

Основний напрямок діяльності ТОВ «ФруТек» – управління правами інтелектуальної власності на сорти рослин: інтродукція, виробниче тестування, державна реєстрація та ліцензування нових, перспективних сортів плодово-ягідних культур у співпраці з провідними науковими установами та селекційними центрами з різних країн світу.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...