Новини    18 травня 2018 08:03

ФАО роздасть курчат 2,75 тис. фермерам Східної України


Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) в рамках гуманітарної допомоги надасть молоду птицю 2,75 тис. домогосподарств, розташованих уздовж буферної зони Луганської та Донецької областей. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Кожен фермер отримує на вибір 30 курчат, 25 індичат або 25 каченят. Поставка молодняка сприятиме збільшенню виробництва яєць в самих господарствах і дасть їм можливість виходу на місцеві ринки», – наголошується в повідомленні ФАО.

Всі господарства отримують детальні посібники з вирощування молодої птиці як для власного споживання, так і для продажу.

Раніше фермери отримали по 10 кг комплексного корму, так званого «стартера», для забезпечення повноцінного харчування пташенят.

Згідно з повідомленням, організація надасть птицю в 32 села Донецької області і 19 сіл Луганської області в період з 10 по 31 травня.

«Це вже друга хвиля розподілу птиці в рамках поточного проекту з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях. Наш досвід минулого року показує, що безробітні освічена молодь в сільській місцевості може легко отримати дохід від продажу вирощеної птиці. Жінки і студенти також можуть займатися невеликим бізнесом одночасно з повсякденною діяльністю », – зазначив програмний менеджер ФАО Андре Арріаза.

У 2016-2018 роках ФАО підтримала близько 35 тис. домогосподарств, розташованих в довжиною вісім кілометрів зоні від лінії розмежування, різними видами сільськогосподарських ресурсів: насінням овочів, системами краплинного зрошення, кормами для тварин і т.д.

Найближчим часом ФАО має намір реалізувати роздачу молодих кроликів.

Програма надзвичайної допомоги ФАО на сході України фінансується урядами Канади та Франції, а також власними ресурсами ФАО. Її загальною метою є підвищення рівня продовольчої безпеки більш ніж для 45 тис. господарств сходу країни. Бюджет програми складає $2,3 млн.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...