Новини    30 липня 2022 16:37

FAО оголосила міжнародний тендер на закупівлю потужностей для зберігання зерна в Україні

У межах тендеру будуть закуплені навантажувачі та розвантажувачі зерна, рукави для зберігання зерна, а також модульні зерносховища з тентовим покриттям й місткістю від 300 до 1000 тонн (для пшениці)

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила міжнародний тендер на закупівлю потужностей для зберігання 4 млн тонн українського зерна.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

“Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) оголосила міжнародний тендер на закупівлю потужностей для зберігання зерна та вирішення поточного дефіциту сховищ в Україні з метою надання аграріям необхідного обладнання для зберігання зерна протягом 2022-2023 років. Тендер оголошено у межах проєктів, фінансових урядами Канади та Японії”, — повідомляється у джерелі.

У Мінагрополітики наголосили, що зазначені закупівлі відбудуться в рамках Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, метою якої є забезпечення потужностей для зберігання 4,07 млн тонн зерна, або приблизно 25% від розрахункового дефіциту зерносховищ.

Зазначається, що подати тендерну пропозицію можна до 5 серпня 2022 року, 14:00 за київським часом. Проведення тендеру відбудеться 1 серпня 2022 року о 15:00.

Нагадаємо, ФАО активізує зусилля для збереження майбутнього врожаю та забезпечення експорту зернових культур в Україні.

Landlord раніше повідомляв, експерти зі зберігання зерна в рукаві наголошують, що зерно не потрібно додатково обробляти протруйниками перед зберіганням.

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...