Новини / Рослинництво     05 липня 2022 19:34

Фахівці НААН показали полігон, на якому в цьому році вирощується понад 180 сортів і гібридів с/г культур

Полігон працює вже впродовж двох тижнів, там чергують науковці, які надають усім зацікавленим кваліфіковані консультаційні послуги, а при необхідності виїжджають у господарства.

На базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН відбувся науково-практичний семінар на тему “Науково-технологічні засади в сучасних організаційно-економічних умовах агропромислового виробництва”. Під час заходу розглянули напрацювання інституту та презентували їх товаровиробнику. Фахівці інституту поділились своїми науковими доробками в галузі землеробства, насінництва та технології рослин, захисту рослин й питаннями, які стосуються розвитку тваринництва в сучасних умовах господарювання, передає пресслужба НААН.

291845055-711999449757047-6173417016794456658-n

Також учасники семінару відвідали демонстраційний полігон, на якому в цьому році вирощується більш як 180 сортів і гібридів с/г культур. Гостям розповіли про біологічні особливості сільськогосподарських культур, які вирощуються в регіоні, їх сортову гамму та перспективні сорти, котрі придатні для вирощування в ґрунтово-кліматичних умовах Карпатського регіону, розповсюдження та врожайність в регіоні, їх продовольчу, кормову та іншу цінність.

Полігон працює вже впродовж двох тижнів, там чергують науковці, які надають усім зацікавленим кваліфіковані консультаційні послуги, а при необхідності виїжджають у господарства.

291052548-756483865768500-7339717060340888049-n

Директор Інституту Карпатського регіону НААН Олег Стасів у заключному слові наголосив, що такі зустрічі дають впевненість, що разом ми здолаємо економічну кризу, відновимо аграрне виробництво, а Україна переможе у війні з рф.

Нагадаємо, на тимчасово окупованій Херсонщині російські загарбники перетворили приміщення Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України на нічліжку з харчевнею та місцем для паркування бронетехніки.

Представники ННЦ “Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського” Національної академії аграрних наук України виступили на десятій Пленарній Асамблеї Глобального ґрунтового партнерства. Захід відбувся на базі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Українські науковці вкотре привернули увагу міжнародної спільноти до наслідків нападу росії на Україну, зокрема щодо руйнації ґрунтів та загрозі продовольчої безпеки світу.

Згідно з аналітикою “Огляду збитків від війни в сільському господарстві України”, підготовленої командою Центру досліджень продовольства та землекористування KSE Institute спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, сума втрат нанесений сільгосп галузі склала $4,29 млрд.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також