Новини    14 липня 2023 19:17

Evergreen замовив 24 контейнеровозів з двопаливними двигунами на метанолі

Нині флот об'єднаної групи Evergreen складається зі 127 контейнеровозів загальною місткістю 953,7 тис. TEU, а також 88 суден у тайм-чартері

Тайванський Evergreen став наступним великим контейнерним перевізником, який приєднався до зростаючого списку ліній, що інвестують у контейнеровози з двопаливними двигунами на метанолі.

Evergreen розмістив замовлення на будівництво 24 контейнеровозів місткістю по 16 тис. TEU, – у повідомленні перевізника зазначається, що всі судна будуть оснащені двопаливною силовою установкою, підготовленою до використання в майбутньому метанолу як бункерного пального, інформує The Maritime Executive.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Вартість кожного судна варіюватиметься від 180 млн доларів до 210 млн доларів.

Загальна вартість цього замовлення становитиме від 2,8 млрд доларів  до 3,3 млрд доларів. Інші вісім суден буде побудовано на корабельні Nihon Shipyard Co (1,4 млрд доларів – 1,7 млрд доларів).

Нині флот об’єднаної групи Evergreen складається зі 127 контейнеровозів загальною місткістю 953,7 тис. TEU, а також 88 суден у тайм-чартері.

Тож Evergreen, як і інші лінійні судноплавні компанії, робить ставку на метанол як на майбутнє пальне.

Нагадаємо, данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Працівникам російського автозаводу виділять ділянки під картоплю через “складне економічне становище”.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk.

Флот японської Mitsui OSK Lines (MOL) налічуватиме 90 суден на ЗПГ та метанолі до 2030 року.

Данська нафтогазова компанія Ørsted розпочала реалізацію проєкту FlagshipONE з будівництва заводу з виробництва метанолу. Нові потужності забезпечуватимуть пальним швидкозростаючий флот, що працює на метанолі.

Як стало відомо The Loadstar, французький перевізник CMA CGM веде “серйозні переговори” з Yangzijiang Shipbuilding щодо будівництва до десяти метанолових контейнеровозів місткістю 24 000 TEU, передає The Loadstar.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...