Новини    05 вересня 2018 17:55

Експерти прогнозують збільшення переробки бобів сої


Завдяки підписаному президентом законопроекту №7403-д, який залишає відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку для виробників, які самостійно поставляють ці культури за кордон, аналітики УкрАгроКонсалт передбачають збільшення переробки соєвих бобів всередині країни.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, положення закону вступають в дію з 1 вересня 2018 року стосовно для сої і з 1 січня 2020 роки для ріпаку.

«Фактично це означає, що новий олійний сезон буде характеризуватися значним зростанням переробки соєвих бобів. За оцінкою УкрАгроКонсалт, Україна може зібрати близько 4 млн тонн в 2018 році, з яких потенційно більше половини може стати сировиною для переробних підприємств. В результаті обсяг переробки сої в новому сезоні досягне рекордного рівня», – заявили аналітики.

Та додали, що нові правила гри на соєвому ринку відкривають перспективи українським експортерам продуктів переробки сої, з огляду на той факт, що зміни режиму оподаткування не торкнулися цих продуктів переробки. Це, в свою чергу, стане стимулом для розвитку експорту продукції з доданою вартістю.

Ще немає новин у цій стрічці ...