Новини / Технології     22 жовтня 2019 15:52

Ексклюзивні безпілотники для аграріїв від компанії DJI на AgroCompex 2019

Світовий лідер з виробництва дронів –  компанія DJI – буде вперше представлена в Україні власним стендом на міжнародній виставці AgroComplex 2019, яка проходитиме 29–31 жовтня в Києві. Пристрої DJI є найпопулярнішими безпілотниками на українському аграрному ринку.

Уперше в Україні компанія DJI, світовий виробник дронів, буде представлена стендом на міжнародній виставці AgroComplex 2019. Участь компанії відбудеться за допомоги DroneUA, офіційного імпортера та дистриб’ютора DJI в Україні.

Читайте: No-till: землеробство стає інструментом боротьби зі змінами клімату ФОТО

Ще одним ексклюзивом стане виступ Саммера Денг, керівника продажів DJI Agricultural, на міжнародному бізнес-форумі «IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0» (29 жовтня, м. Київ, МВЦ, пав. №1, вхід 1С, конференц-зона IT-Corner 2019).

Форум є частиною триденної бізнес-програми спеціалізованої події у сфері цифрових технологій та смарт-рішень IT-Corner 2019, що передбачає виставкову експозицію у форматі open-space, ексклюзивні стенди та «Алею стартапів».

На цей момент участь підтвердили 30 спеціалізованих компаній, які представлять понад 40 вітчизняних та міжнародних брендів.

DJI – один із піонерів і лідер ринку безпілотних літальних апаратів, інноватор на ринку літаючих дронів, контролерів для БПЛА та обладнання для стабілізації відеозйомки.

За підсумками 2015 року продукція DJI становила 70% світового ринку БПЛА. У 2018 році оборот DJI сягнув $3 млрд.

Дрони DJI є найпопулярнішими брендами БПЛА на аграрному ринку України. Попитом користуються класичні дрони DJI Phantom та DJI Mavic. Серія квадрокоптерів DJI Phantom стала популярною завдяки простому і зрозумілому управлінню, надійності, оптимальним льотним характеристикам, якісним камерам та широкій підтримці виробником.

Як повідомляв Landlord, на виставці ITCorner 2019 компанія DJI представить ексклюзивну модель дрона Phantom 4 multispectral, розроблену виключно для сільського господарства. Новий безпілотник дає можливість проведення надточних обмірних робіт та виконання задач щодо точного землеробства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також