Новини / Кейси     09 лютого 2020 10:02

Екологічні та натуральні продукти: кейс еко-ферми з Чернігівщини

У селі Сираї, що на Чернігівщині, виробляють сири, масло, йогурти та іншу натуральну молочну продукцію без хімії. Тут працює унікальне підприємство ТОВ «Еко-ферма «Диво».

Про успішний досвід переробки молока у селі пише видання ua-story.com.ua.

Акцент – на натуральному

М’який сир, масло, ряжанка, молоко, йогурти, сметана, кефір, десерти – перелік продукції доволі різноманітний. Усе це натуральне і відповідає держстандарту. Для виробництва йогуртів у господарстві вирощують полуницю, інші ягоди купують переважно у невеликих господарств, які не використовують хімію.

Терміни зберігання продукції ТОВ «Еко-ферма «Диво» обмежені, бо все натуральне: молоко можна зберігати не більше 5-ти днів, сметану, йогурти, кефіри – до одного тижня.

До якості сировини на підприємстві ставляться дуже ретельно. Купують лише молоко екстракласу по 12 гривень за літр. У перспективі хочуть завести власне молочне стадо і облаштувати доїльну залу.

Починали з покинутої ферми

Нині ТОВ «Еко ферма «Диво» успішно розвивається. Його продукція продається в мережі «Сільпо», а також в невеликих приватних магазинах.

Важко повірити, що колись інвестори взяли в оренду напіврозібрані хліви і територію, що поросла чагарниками та бур’янами. Потім майно викупили. На території колишньої молочної ферми побудували сироварню, поставили теплиці, почали виготовляти продукцію.

На сільському підприємстві встановлене сучасне обладнання. У сироварні – напівавтоматична лінія, нагрівом та охолодженням керують за допомогою комп’ютера.

Унікальне овече масло

Зараз на підприємстві виробляють масло з коров’ячого молока жирністю 82,5% – не менше.

«Масло буває тільки одне – 82,5%. Це коли ти взяв вершки, збив і отримав масло, – пояснює директор ТОВ «Еко ферма «Диво» Олег Чорний. – Більшість з того, що ви купуєте в магазині – не масло».

Читайте: СТОП-фальсифікат: перевіряють масло

У найближчих планах підприємства – почати випуск ще й овечого масла. Головний технолог підприємства Зінаїда Симчишин запатентувала його першою в Україні. Таке масло білого кольору, а жирність складає 86-88%. Технолог зазначає, що молоко вівці є набагато кориснішим і краще засвоюється.

За словами Зінаїди Симчишин, ніша з овечим маслом є малоосвоєною та унікальною. Вівці на підприємстві вже є.

Як повідомляв раніше Landlord, на Донеччині працює роботизована ферма на унікальному обладнанні.

Читайте також