Новини / Аналітика     17 грудня 2019 08:55

СТОП-фальсифікат: перевіряють масло

Наскільки якісні молочні продукти продаються в торгівельних мережах? Відповісти на це питання збираються громадські активісти, журналісти та чиновники Держпродспоживслужби в рамках проєкту «СТОП Фальсифікат». Першим під перевірку потрапило масло.

Про це повідомляє інформаційно-аналітичний портал АПК України.

У магазинах чотирьох регіонів України журналісти та громадські діячі купуватимуть молочні продукти, аби дослідити їх вміст. Придбане передадуть в лабораторії, що спеціалізуються на виявлені фальсифікату харчових продуктів. За процесом слідкуватимуть експерти та чиновники Держпродспоживслужби. А журналісти транслюватимуть і закупки, й результати досліджень у прямому ефірі.

Першим під перевірку потрапило вершкове масло. В яких саме регіонах купуватимуть масло – не повідомляють.

Читайте: Українців на 80% годують молочним фальсифікатом – фермер

«Проєкт «СТОП Фальсифікат» сприятиме очищенню ринку від низькосортної, іноді небезпечної продукції, захистить споживачів від введення в оману з боку недобросовісних виробників харчових продуктів, підтримає та дасть конкурентні та репутаційні переваги добросовісним виробникам харчових продуктів в Україні», – переконані організатори акції.

Організатори проєкту – Громадська організація «Громадський контроль захисту прав споживачів» із залученням телеканалу 1+1 (ТСН.Тиждень) та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій.

Landlord раніше повідомляв про зміни в законодавстві стосовно перевірки продуктів харчування.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також