Новини / Фінанси     04 грудня 2019 12:17

Двох керівників НААН спіймали на хабарництві ФОТО

Понад $50 тис. «відкату» за постачання зернових на держпідприємства, що входять до сфери управління НААН України, вимагали від агробізнесмена двоє посадовців академії. Правоохоронці затримали зловмисників під час отримання однієї з частин хабара.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Служба безпеки України затримала в Києві двох керівників середньої ланки Національної академії аграрних наук України, які вимагали від агропідприємця гроші при проведенні держзакупівель. Бізнесмена змусили заплатити $50 тис. «відкату» за постачання зернових на держпідприємства, які входять до сфери управління НААН.

«Правоохоронці затримали двох фігурантів справи згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання однієї з частин неправомірної вигоди», – йдеться в повідомленні.

Читайте: Президенту НААН України повідомили про підозру

Також відзначається, що посадовці НААН пропонували бізнесмену за $1 млн обійняти посаду керівника одного з підприємств, які підпорядковуються академії. Наразі розпочато кримінальне провадження і тривають слідчі дії.

Як повідомляв Landlord, за останні 4 роки було відкрито 315 кримінальних проваджень, пов’язаних із Національною академією аграрних наук України, з них 56 відправлено на розгляд суду і за вісьмома наразі оголошені підозри.

Читайте також