Новини    11 вересня 2018 10:31

ДПЗКУ почала приймати кукурудзу врожаю 2018 року


Лінійні та портові елеватори Державної продовольчо-зернової корпорації України розпочали приймання кукурудзи врожаю 2018 року. Про це повідомляє прес-служба корпорації. Станом на 11 вересня філії ДПЗКУ прийняли понад 16 тис. тонн зерна.

У ДПЗКУ кажуть, що пріоритетним напрямком для збуту кукурудзи корпорацією  є КНР, та, зокрема, відвантаження її на адресу стратегічного партнера – корпорації ССЕС з метою виконання умов генерального договору між ДПЗКУ та ССЕС. Очікується, що за підсумками поточного року саме КНР займатиме найбільшу частку в географічній структурі експорту ДПЗКУ.

«Відповідно до останнього звіту USDA від серпня 2018 року прогноз експорту української кукурудзи в 2018/19 МР оцінюється в 24,5 млн тонн, що може стати рекордним показником для України за останні 5 років. У свою чергу, в ДПЗКУ розцінюють даний прогноз як можливість розширити свій експортний потенціал, сподіваючись при цьому на більш привабливу ціну і рентабельність у порівнянні з минулим роком», – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв LANDLORD, Фонд державного майна України (ФДМУ) скасував рішення виставляти на продаж ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» (ДПЗКУ). Відомо, що корпорація має кредитні зобов’язання перед Експортно-імпортним банком Китаю на $ 1.5 млрд.

Ще немає новин у цій стрічці ...