Новини    20 серпня 2018 11:26

ДПЗКУ зняли з приватизації


Фонд державного майна України (ФДМУ) скасував рішення виставляти на продаж ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» (ДПЗКУ). Про це повідомляє кореспондент LANDLORD, з посиланням на додаток до «Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію» від 20 серпня 2018 року.

Нагадаємо, як раніше писав LANDLORD, у травні цього року виконуючий обов’язки голови (ФДМУ) Віталій Трубаров заявив, що Урядовий комітет затвердив перелік підприємств великої приватизації. З цього переліку, безпосередню, до управління Міністерства аграрної політики та продовольства України належать: ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Слід зазначити, що відповідний наказ був прийнятий ще 7 серпня цього року.

«Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву від 07 серпня 2018 року № 1096 скасовано рішення про приватизацію державного пакета акцій публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» у кількості 8677 170 шт., що становить 100% статутного капіталу товариства», – йдеться у повідомленні ФДМУ.

Як відомо, ДПЗКУ має кредитні зобов’язання перед Експортно-імпортним банком Китаю на $ 1.5 млрд.

Довідково: Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – національний оператор зернового ринку України у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році  ПАТ “ДПЗКУ” є вертикально–інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

  • Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.
  • Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.
  • Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України у борошні, крупах та комбікормах.
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...