Новини    04 липня 2018 12:50

ДПЗКУ шукає компроміс щодо зменшення кредитного навантаження


Керівництво ДПЗКУ перебуває в активному діалозі та пошуку компромісних рішень із стратегічним партнером та кредитором  – Експортно-імпортним банком Китаю та китайським імпортером ССЕС щодо  зміни умов співпраці на такі, що забезпечать баланс інтересів обох сторін. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

«Йдеться про зменшення кредитного навантаження на Корпорацію та покращення показників  операційної діяльності до рівня, що забезпечить інвестиційну привабливість цього активу, в той час як зараз, перебуваючи на позиціях «борг у 1 млрд+»,  розраховувати на інтерес потенційних інвесторів  не доводиться», – йдеться у повідомленні.

В ДПЗКУ кажуть, що не заперечують факт численних зловживають протягом короткої історії Корпорації. Та працюють над недопущенням їх рецидивів.

«Даючи оцінку «мільярдних збитків» та «хронічної збитковості», які сформувались, в формулюванні Державної аудиторської служби «внаслідок не виконання укладених договорів», упорядники звіту та його інтерпретатори жодним чином не враховують той факт, що ці збитки були закладені ще в день укладання цих договорів в 2012 році. На жаль, підписанти з української сторони вочевидь не ставили собі за мету ні забезпечення прибутковості корпорації, ні дотримання інтересів держави Україна», – додали в ДПЗКУ.

Ще немає новин у цій стрічці ...