Новини    04 квітня 2018 15:17

ДП «Укрхімтрансаміак» готується до видачі аміаку аграріям


Державне підприємство «Укрхімтрансаміак» технічно готує роздавальні станції магістрального аміакопроводу «Тольятті-Одеса» до видачі рідкого аміаку, планово завершивши проведення низки робіт. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Згідно інформації, інженерно-технічний персонал Придніпровського управління магістрального аміакопроводу встановив кульовий кран 3″ 600-ї серії з механічним приводом та фланцевим з’єднанням і вузли обліку аміаку рідкого на лінії живлення роздавальної станції, що розташована у Лозівському районі Харківської області.

За даними ДП, усі види робіт з врізки та встановлення перекривної арматури  на трубопроводі живлення РС-10 (діаметром 89 мм і товщиною стінки 6 мм) виконували досвідчені фахівці служби головного механіка з дотриманням технологічних вимог та норм.

«Після завершення монтажу група фахівців, які виконували роботи, здійснила перевірку якості, щільності та міцності зварних з’єднань фланців методами неруйнівного  контролю – візуальним, ультразвуковим та капілярним способами. Видимих зовнішніх та внутрішніх дефектів зварного шву виявлено не було, що є свідченням надійності використання обладнання у подальшому згідно з паспортними даними та технічними вимогами», – йдеться у повідомленні.

За словами начальника Придніпровського управління магістрального аміакопроводу Ігоря Верхова, через зростання аграрного виробництва в Україні та кліматичних змін, впродовж останніх років спостерігається суттєве зростання попиту на рідкий аміак.

«Кульовий кран встановлено для досягнення високого ступеня герметичності ділянок трубопровідних систем, як допоміжне обладнання, з метою забезпечення належного рівня безпеки та безперебійної роботи роздавальної станції  у процесі відбору аміаку для подальшої його видачі споживачам. До речі, впродовж останніх років ми спостерігаємо суттєве зростання попиту на рідкий аміак. Воно залежить від значної активізації аграрного виробництва в Україні та кліматичних змін. Адже літо стало більш посушливим, тому фермери змушені відмовлятись від використання сипучих добрив та віддавати перевагу більш ефективним за таких умов – рідким азотним», – заявив він.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...