Новини / Фінанси     26 січня 2022 14:45

Довгі кредити у гривні та технічна підтримка фермерів. Деталі угоди Креді Агріколь з EFSE

В рамках угоди банк отримає 20 млн євро, завдяки яким строки фінансування у гривні збільшаться, що сприятиме відновленню ділової активності та економіки в Україні

Креді Агріколь Банк підписав угоду з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи (European Fund for Southeast Europe, EFSE) з метою підтримки агробізнесу в Україні. В рамках угоди банк отримає 20 млн євро, завдяки яким строки фінансування у гривні збільшаться, що сприятиме відновленню ділової активності та економіки в Україні на тлі світової пандемії.

Згідно з умовами, агроклієнти Креді Агріколь зможуть отримати фінансування за фіксованими процентними ставками й користуватися технічною підтримкою для розвитку прогресивних технологій в агросфері.

«Об’єднавши наші зусилля, ми підтримуватимемо аграрний бізнес в Україні, середньострокове фінансування в гривні стане більш доступним для наших клієнтів. Це розширить можливості агробізнесу інвестувати у покращення технологій та обладнання. Дуже почесно бути партнером Європейського Фонду для Південно-Східної Європи. Разом ми створимо доступні умови фінансування для розвитку аграрного бізнесу», – прокоментував Александр Чеснакофф, директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро Креді Агріколь Банку.

Як ключовий постачальник фінансових послуг для аграрного сектору в Україні, Креді Агріколь вирізняється серед інших гравців фінансового ринку власною експертизою в агробізнесі та фінансуванні, а також спеціально розробленими продуктами  та послугами для агробізнесу. Очікується, що ця інвестиція дозволить отримати понад 3000 субкредитів і забезпечить створення близько 9000 робочих місць.

«Ми в захваті від нашого нового партнерства з Креді Агріколь Банком. Співпраця з однодумцями, такими як Креді Агріколь, є дуже важливою для того, щоб Європейський Фонд для Південно-Східної Європи міг продовжувати слідувати своїй меті – розширення доступу до стабільного фінансування місцевого бізнесу, зокрема у цьому випадку – агробізнесу. Полегшуючи доступ до позик у місцевій валюті, ми спільно інвестуємо у стабільність, стійкість і життєздатність аграрних підприємств, які є одним з головних рушіїв української економіки», – зазначив Клаус Мюллер, голова правління EFSE.

Також очікується, що завдяки цій інвестиції Креді Агріколь зможе сприяти досягненню Цілей сталого розвитку: SDG 2 (Подолання голоду), SDG 8 (Економічне зростання) та SDG 9 (Промисловість, інновації та інфраструктура).

Читайте: Портфель у 300 000 000 грн, кешбек до 10% та плани увійти до ТОП-3 гравців ринку

EFSE було засновано 2005 р. за ініціативи KfW Банку (Кредитна Установа для Відбудови) за фінансового сприяння Федерального Міністерства Економічної Співпраці та Розвитку (BMZ) і Європейської комісії. Як перше у своєму роді державно-приватне партнерство, Європейський Фонд для Південно-Східної Європи залучає капітал донорських агенцій, міжнародних фінансових установ та приватних інвестиційних організацій. Мета Фонду полягає у сприянні економічному розвитку країн південно-східної Європи шляхом інвестування у мікро- та малий бізнес, а також у покращення умов життя приватних домогосподарств. Також EFSE забезпечує технічну підтримку, навчання та інші види нефінансової допомоги для підприємців та установ.

АТ «КредіАгріколь Банк» наразі входить до ТОП-10 банківських установ України за розміром активів (за даними НБУ) і має 264000 активних приватних клієнтів та понад 31000 бізнес-клієнтів, серед яких 28480 – це представники малого, середнього бізнесу та приватні підприємці.

Раніше Landlord повідомляв як фермеру отримати кешбек у розмірі до 10% від вартості нової техніки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також