Новини / Фінанси     30 листопада 2021 09:30

Як фермеру отримати кешбек у розмірі до 10% від вартості нової техніки

Фінансування за програмою «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» передбачене на лізинг агротехніки для суб’єктів ММСБ. Читайте за яких умов

Малі та середні фермерські господарства можуть у рамках програми ЄБРР «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» отримати часткову компенсацію (грант) у вигляді кешбеку до 10% від вартості нової сільськогосподарської техніки, яка була придбана у лізинг. Програма передбачає придбання або оформлення у фінансовий лізинг техніки на суму до 300 000 євро в еквіваленті, що вже включена до переліку прийнятних технологій. Про це в інтерв’ю Landlord повідомив директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро Креді Агріколь Банку Александр Чеснакофф.

Клієнти банку мають змогу отримати кешбек завдяки тому, що Креді Агріколь уклав з Європейським банком реконструкції та розвитку відповідну угоду та приєднався до вказаної програми.

 

«Згідно з умовами угоди нам надається фінансування у розмірі 15 млн євро у гривневому еквіваленті. Плюс додатково закладена опція можливості отримання фінансування ще на 10 млн євро. Окремо виписані умови, згідно з якими Креді Агріколь може використовувати ці кошти. Перша і головна вимога стосується клієнтів — кешбек може направлятися на здешевлення лізингових виплат виключно для представників малого та середнього бізнесу в розумінні Євросоюзу. За визначенням ЄС, до цієї категорії потрапляють підприємства з кількістю найманих працівників до 250 осіб та річною виручкою до 50 млн євро», — пояснив пан Чеснакофф.

Крім того, в угоді є перелік об’єктів фінансування — це сучасна агротехніка, що має менший шкідливий вплив на довкілля, економна у споживанні пального, менше ущільнює ґрунт. Таким чином, головною метою програми «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» є зменшення вуглецевих викидів. Клієнти Креді Агріколь Банку, які зацікавлені в отриманні кешбеку за програмою ЄБРР, можуть ознайомитися з умовами програми та переліком доступної техніки.

Окремо зазначено, що претендувати на отримання кешбеку в рамках лінії ЄБРР можуть також дочірні компанії, де частка загальної міжнародної групи становить до 51%.

«Передбачена нескладна процедура — коли клієнт бере техніку або автомобіль у лізинг і ми бачимо, що параметри відповідають умовам угоди з ЄБРР, то передаємо спеціальну анкету на розгляд окремого консультанта з цих питань. Оскільки ми дуже уважно вивчаємо необхідну інформацію про клієнта, зазвичай приймається позитивне рішення. Переважно кошти надходять до нас у термін до трьох місяців, і ми перераховуємо їх клієнту. Тож для клієнта немає додаткового навантаження, пов’язаного з оформленням», — зауважив Александр Чеснакофф.

Раніше Landlord повідомляв про підсумки першого року лізингової програми Креді Агріколь Банку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також