Новини / Політика     06 червня 2020 13:30

Дональд Трамп скасував екологічні дозволи

Задля порятунку економіки у США спростили вимоги до великих інфраструктурних проектів

Президент США Дональд Трамп підписав розпорядження, яким скасував обов’язкові екологічні дозволи для будівництва об’єктів інфраструктури. Як інформує Reuters, в результаті федеральні агентства отримали надзвичайні повноваження для прискорення реалізації великих інфраструктурних та енергетичних проектів – нових доріг, трубопроводів, електростанцій тощо. У Білому домі пояснюють, що прийняті зміни – це один із способів допомогти економіці відновитися після локаутів COVID-19 за рахунок більш активного розвитку будівництва.

Зазначається, що Трамп завжди був активним прихильником використання викопного палива і прагнув скасувати нормативні акти, покликані звузити області його застосування. Також він намагався обмежити повноваження держави щодо блокування проектів з екологічних причин.

Читайте: Італійські фермери отримують кредити під заставу сиру

Раніше в цьому році адміністрація Трампа запропонувала спростити Закон про національну екологічну політику (NEPA). Ця ініціатива зараз проходить громадське обговорення.

За словами критиків починань президента, вони здійснюються за рахунок афроамериканців та інших меншин, які, як правило, живуть в громадах, що безпосередньо зазнають негативного впливу великої енергетичної інфраструктури.

При цьому представники промислового лобі поставилися до нового розпорядження більш, ніж схвально.

Наприклад, Національна гірничодобувна асоціація заявила, що «підтримує більш широке використання величезних запасів корисних копалин, які є у нас вдома».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що США розриває відносини зі Всесвітньою організаціє охорони здоров’я.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також