Новини / Ринок землі     02 липня 2022 18:27

Документ про нормативну оцінку землі надаватиметься з використанням QR-коду

Послуга отримання документа про нормативну оцінку землі стане більш прозора та впроваджена в електронній формі

Ринок землі сильно сприятиме відновленню економіки після війни. У людей з’явилась  можливість продавати та купувати землю, запускати власне господарство, інвестувати в розвиток. Тому Уряд ухвалив введення послуги, яка збільшить прозорість та ефективність функціонування ринку землі.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Telegram.

Він розповів: “Послуга отримання документа про нормативну оцінку землі буде впроваджена повністю в автоматичному режимі та електронній формі. Документ надаватиметься з використанням QR-коду та без участі чиновників. Все прозоро і швидко, без корупції та можливості для зловживань”

Також наприкінці травня була відновлена робота кадастрів та реєстрів, і за червень  було укладено майже три тисячі нових угод.

“Роль ринку землі й аграрного сектору у відновленні економіки після війни складно переоцінити. Це буде один зі стовпів нової економіки України, але його основою стане не експорт сировини, а глибинна переробка на території нашої держави”, – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, українська земля вважається найдешевшою в Європі.

Кабінет міністрів спрямує кошти аграріям на створення садів і теплиць у межах проєкту “єРобота”. Гранти будуть безповоротними.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також