Новини / Логістика     25 червня 2019 14:18

До 2025 року Укрзалізниця отримає 110 локомотивів Alstom

110 локомотивів Alstom з тяговим електродвигуном має до 2025 року отримати АО «Укрзалізниця». Наразі ведуться міжурядові переговори щодо цього проекту, який передбачає часткову локалізацію потужностей з виробництва електровозів в Україні із залученням українських підприємств.

Про це повідомляє УНІАН.

За словами заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка, УЗ має стратегічний план щодо оновлення до 2019 року залізничного парку на 495 локомотивів.

«Перші 110 українсько-французьких локомотивів з тяговим електродвигуном повинні стати на рейки української залізниці до 2025 року», – проінформував Юрій Лавренюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте: Економічні відносини між Україною та Аргентиною: міністр агроіндустрії провінції Буенос-Айресу назвав 3 сектори розвитку

Як українські локації для спільного виробництва електровозів розглядають Запорізький електровозоремонтний завод і Львівський локомотиворемонтний завод. Для  української інфраструктури це значущий і перспективний проект із залученням сотень мільйонів євро в економіку, який дасть можливість створити тисячі нових робочих місць та розвивати нові залізничні маршрути.

Landlord раніше повідомляв про те, що на КВБЗ завершили доукомплектацію перших 30 локомотивів General Electric.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також