Новини / Логістика     01 лютого 2019 12:05

Днопоглиблення у 8 портах – плани АМПУ на 2019-й

У 2019 р. АМПУ проведе днопоглиблення у 8 морських портах та на внутрішніх водних шляхах України, зокрема з використанням власного флоту. Головні обсяги робіт заплановані в портах Маріуполя і Бердянська. Тендер на виконання оголошено через систему ProZorro.

Про це повідомляє видання Порты Украины.

АМПУ планує провести днопоглиблення обсягом 8,1 млн кубометрів на восьми морських портах. Головний обсяг (3,7 млн ​​кубометрів) робіт передбачено в Маріуполі та Бердянську.

ЧитайтеДе більший заробіток в агросфері. Топ-менеджер МХП розвінчує міф про високі зарплати в Польщі

У результаті цих робіт найбільш глибоководним портом на Чорному морі стане порт «Південний», у ньому планується днопоглиблення внутрішнього каналу і підхідного каналу до 21 м.

На внутрішніх водних шляхах передбачено днопоглиблення на 1,2 млн кубометрів. Із них обсяг 400 тис. м3 АМПУ планує реалізувати своїми силами.

«Додатково будемо продовжувати проекти в Чорноморську, почнемо в «Південному», уклали контракт по Миколаєву, укладаємо контракт по Одесі, і тривають роботи в Херсоні», – відзначив в.о. голови АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Тендер по Маріуполю і Бердянську АМПУ оголошує вже вчетверте. Райвіс Вецкаганс сподівається, що цього разу він буде успішний, бо ринок уже більш активний, а АМПУ дещо знизила кваліфікаційні вимоги.

Landlord раніше повідомляв про те, що у 2019 р. два морські порти порти – «Ольвія» та «Херсон» – візьмуть у концесію. Торік для цього розробили всю необхідну документацію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також