Новини / Рослинництво     15 листопада 2018 15:21

Для виробництва чипсів Lay’s в Україні вирощуватимуть 60 тис. тонн картоплі


Компанія «PepsiCo Україна» запускає проект з виробництва чипсів ТМ Lay’s у Миколаївській області. У рамках цієї програми господарства забезпечуватимуть насіннєвої базою для вирощування картоплі, проводитимуть навчальні семінари і тренінги, а також надаватимуть постійну підтримку агрокомандою. Загалом планується вирощувати в рік близько 40–60 тис. тонн картоплі особливих, «чипсових», сортів.

Таку інформацію опублікувало Delo.ua.

Запустити лінію планують до середини 2019 року на заводі в Миколаївській області, який зараз виробляє сухарики «ХрусТeam», соки «Садочок», дитяче харчування «Агуша», а також здійснює первинну переробку сезонних овочів і фруктів.

Компанія оцінила вагомий досвід та достатньо високий рівень професіоналізму українських господарств у вирощуванні картоплі, а також відзначила, що Україна має значні обсяги необхідної сировини, щоб розпочати виготовлення чипсів.

Читайте: З картоплі вироблятимуть протеїн та рідкі добрива.

«PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва та використання сировини місцевих постачальників у країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до установки першої лінії з виробництва картопляних чипсів, а також впроваджуємо власну агропрограму», – коментує гендиректор «PepsiСo Україна» Ірина Козлова.

Основними напрямками вищезгаданої програми є забезпечення господарств-виробників картоплі насіннєвою базою, проведення семінарів і тренінгів, надання підтримки агрокомандою протягом усього року.

Такі проекти досить важливі для українського агросектора, в якому наразі спостерігається зниження виробництва картоплі.

Раніше Landlord публікував матеріал про те, що заважає розвиватися вітчизняному картоплярству.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також