Новини / Технології     30 листопада 2022 10:09

Для українських молочарів створять геопортал та інформаційну карту


Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України планує створити геоінформаційний портал молочарського дорадництва з картою, щоб візуалізувати мережу дорадників у сфері молочарства та полегшити можливість зустрічі їхніх продуцентів і споживачів.

Про це повідомив директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Роман Корінець.

“Після створення “Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі” ми також плануємо у майбутньому створити геоінформаційний портал молочарського дорадництва з картою, щоб візуалізувати мережу дорадників у сфері молочарства та полегшити можливість зустрічі їхніх продуцентів і споживачів”, — розповів  Корінець.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За його словами, це допоможе українським молочарям були великими гравцями не тільки на внутрішньому ринку, а й на світовому.

“Інформація — це стратегічний ресурс. Тому ми дуже сподіваємося, що завдяки “Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі” цей ресурс стане більш доступним для українських молочарів”, — зазначив Корінець.

Нагадаємо, в Україні презентували навчальну електронну платформу для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників – еДорада. На платформі можна буде почерпнути знання про фінансування та кредитування сільського господарства.

Читайте також: В Україні профінансують відновлення та зміцнення жіночого фермерства.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також