Новини    02 вересня 2021 11:00

Для українських фермерів запустять онлайн-центр: які послуги надаватиме

В Україні створюють ресурсний онлайн-центр для фермерів

Всеукраїнська громадська організація Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб підписала договір субгранту з компанією Кімонікс Інтернешнл Інк про створення ресурсного онлайн- центру Кращі АГРО практики для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в рамках реалізації Проєкту “Програма USAID з аграрного та сільського розвитку” (АГРО). Про це повідомляє пресслужба проєкту, передає AgroTimes.

В онлайн-центрі можна буде ознайомитися з практичними знаннями та показовою базою про сучасні аграрні технології в Україні та світі, які можна впровадити в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), при виробництві кондитерської та крафтової продукції.

Читайте: У Дніпропетровській області невідомі незаконно зайняли понад 74 га землі

В центрі успішні фермери поділяться своїми здобутками з іншими фермерами через освітні вебінари/зустрічі/конференції щодо кращих аграрних розробок, технологічних ноу-хау, бізнес-моделей. Також буде започатковано видання бюлетеня “Кращі АГРО практики”.

До проекту планується залучити органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, асоціації, наукові інституції тощо.

Основними вигодонабувачами проекту стануть виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усієї України, зокрема, з цільових областей проекту АГРО – Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, хто із українських агрохолдингів втратив в ціні. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...