Новини / Логістика     28 серпня 2019 15:31

Для перевезення зерна УЗ відкриє 59 додаткових маршрутних станцій

Для подолання в Україні проблеми з перевезенням зібраного урожаю зернових, трейдери готові інвестувати в розвиток та модернізацію пристанційних елеваторів – за умови, якщо УЗ введе ці станції до переліку маршрутних. Своєю чергою УЗ заявила про наміри відкрити 59 додаткових станцій.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

На черговому засіданні міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики в сільському господарстві, яке відбулося 27 серпня, одним із ключових питань було обговорення можливості розширення переліку маршрутних станцій та пристанційних елеваторів.

Читайте: Технології, препарати та результат: яку квітку отримали учасники проекту Рентабельність соняшника

Думку агровиробників висловив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов, відзначивши, що компанії-трейдери готові вкладати кошти в модернізацію і розвиток пристанційних елеваторів за тієї умови, що Укрзалізниця вводитиме ці станції до переліку маршрутних.

Позицію Укрзалізниці озвучив директор з розвитку бізнесу УЗ Андрій Рязанцев, висловивши готовність до формування разом з виробниками карти нових елеваторів і станцій, які б відповідали інтересам і виробників, і перевізника. За його словами, наразі Укрзалізниця планує відкрити 59 додаткових маршрутних станцій.

Landlord раніше повідомляв про те, що якщо вчасно не вжити заходів, то в Україні може виникнути транспортний колапс, який призведе до втрати рекордного врожаю зернових. Таку заяву зробив голова Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!