Новини / Тваринництво     14 травня 2019 13:03

Для корів створили портативну мікробіологічну лабораторію

Нову розробку представив колектив Uman Labs. Вона дозволяє проводити оперативну діагностику протягом 12-24 годин. За результатами можна слідкувати у своєму смартфоні.

Про нову розробку від «Лабораторії якості молока» Uman Labs повідомляє Асоціація виробників молока. Портативна мікробіологічна лабораторію зі штучним інтелектом «М-LAB» дає можливість швидкого визначити збудників бактеріальних хвороб, а значить, швидко призначити лікування. Зокрема, можна визначити вид збудника хвороби та його чутливість до антибіотиків.

При цьому отримати результат аналізу можна віддалено – за допомогою мобільного додатку «М-LАВ». Його можна встановити на будь-який смартфон, комп’ютер чи ноутбук. Усі дані та результати досліджень зберігаються в особистому кабінеті.

Читайте: Сватання на фермі: розроблено додаток, що знаходить коровам пару для розмноження

Мобільна лабораторія здатна опрацьовувати дані в режимі реального часу щодо стада чи щодо окремої корови. Розробка дозволяє контролювати ефективність проведеного лікування, санітарно-гігієнічних заходів, а також миючих і дезінфікуючих засобів, що використовуються на фермі.

Як раніше повідомляв LandLord, до 2030-го Україна може увійти в п’ятірку світових лідерів з виробництва молока.

Читайте також

Матеріали по темі

Тваринництво        20 жовтня 2021 08:19

В Україні суттєво зменшилось виробництво яєць

Тваринництво        19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії