Новини    02 березня 2022 17:01

Держпродспоживслужба закликала громадян повідомляти про завищені ціни на продукти

Кабінет Міністрів у січні 2022 року встановив торговельну націнку на рівні не вище 10% для “соціальних” товарів

Підприємці, які реалізовують соціально значущі продукти харчування з обмеженою урядом 10%-ю торговельною націнкою, не повинні завищувати ціни на них понад дозволений рівень, при цьому громадяни мають повідомляти Державній службу з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів про такі правопорушення. Відповідне звернення оприлюднено на сайті Держпродспоживслужби.

“До уваги виробників та реалізаторів харчових продуктів! За часів, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти є неприпустимим. Звертаємо увагу, що ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, встановлених на 23 лютого 2022 року. Держпродспоживслужба також просить громадян повідомляти про випадки завищення цін на продукти харчування”, – йдеться в повідомленні.

Довідка. Кабінет Міністрів у січні 2022 року встановив торговельну націнку на рівні не вище 10% для таких “соціальних” товарів: гречаної крупи, цукру-піску, пшеничного борошна вищого ґатунку, макаронних виробів українського виробництва, пастеризованого молока жирністю 2,5% (у плівці), соняшникової олії, курячих яєць категорії С1, птиці (куряча тушка), вершкового масла жирністю 72,5%.

Нагадаємо, як повідомив міністр аграрної політики Роман Лещенко, в Україні нема дефіциту продуктів. Більшість підприємств із виробництва продуктів харчування готові забезпечити українців в необхідних обсягах.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...