Новини / Фінанси     19 листопада 2019 08:54

Держпідтримка АПК у 2019 році: скільки коштів використано (ІНФОГРАФІКА)

У 2019 році на програми державної підтримки сільгоспвиробників було виділено 5,9 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж торік. До завершення року лишилося півтора місяці, проте за деякими програмами аграрії не змогли вибрати кошти навіть на 30%.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Тимофій Милованов публікує інфографіку, підготовану за даними Мінекономіки, яка відображає стан виконання програм держпідтримки агросектора у 2019 році на 13 листопада.

Читайте: Милованов озвучив перелік програм підтримки АПК на 2020 рік

Найбільше аграрії змогли скористатися програмою «Надання кредитивів фермерським господарствам» – її виконано на 70%. А от на фінансову підтримку розвитку фермерських господарств було заплановано в Держбюджеті 800 млн грн, проте використано з них лише 28,8%.

Також на низькому рівні виконання програми «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», на яку відведено 400 млн грн, але використано лише 29,9%.

Landlord раніше повідомляв про те, що міністр фінансів Оксана Маркарова вважає, що оскільки протягом двох останніх років кошти, заплановані в бюджеті на програми підтримки аграріїв, не використовувалися повною мірою, це означає, що ринок їх не потребує.  

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також