Новини / Ринок землі     05 квітня 2018 13:55

Держгеокадастр передав 22 тис. га сільгоспземель ще 27 громадам


Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру передала понад 22 тис га земель сільськогосподарського призначення у власність ще 27 територіальним громадам. Про це сьогодні заявив прем`єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ще 27 громад отримали у власність понад 22 тис га земель сільгосппризначення поза межами населених пунктів», – сказав він.

За словами голови уряду, всі документи про передачу земель вже підписані.

Як повідомляв LANDLORD, З 1 лютого в Україні почалася передача земель за межами населених пунктів у власність 660 об’єднаним громадам. Передача ділянок в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність буде здійснюватися тільки за погодженням з (ОТГ) і після прийняття ними рішення відповідно до статті 26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

За даними Міністерства аграрної політики і продовольства, мова йде про 760 тис. га. Очікується, що процедура передачі сільгоспземель об’єднаним територіальним громадам буде завершена до грудня 2018 року.

Окрім чинних ОТГ в Україні більше 6 тис. громад старого формату, які ведуть переговори щодо створення. У 152 районах з 468 немає ОТГ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також