Новини    26 червня 2019 10:42

Державі повернули майно Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів вартістю 24 млн грн

Незаконно відчужений цілісний комплекс будівель Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів вартістю 24 млн грн повернуто у власність держави рішенням суду. Відповідний позов до суду подала прокуратура Кіровоградської області.

Про це повідомляє АПК-Информ.

За інформацією Генеральної прокуратури України, право власності на комплекс будівель зареєстровано за державою в особі Кабінету Міністрів України.

Читайте: Аграрний парадокс: субсидії зменшують конкурентоспроможність фермерів

Підставою для звернення прокуратури Кіровоградської області до суду стало те, що вказане майно є об’єктом держвласності й не підлягає приватизації та корпоратизації у зв’язку з його загальнодержавним значенням. Однак попри встановлену законом заборону і без згоди уряду виконком Новоукраїнської міськради дозволив акціонерному товариству оформити право власності на комплекс будівель комбінату загальною вартістю 24 млн грн.

Landlord раніше повідомляв про те, що елеватор вартістю майже 47 млн грн, розташований у с. Велика Лепетиха на Херсонщині, повернуто у власність держави. Суд визнав протиправною його приватизацію ПАТ «ДПЗКУ».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...