Новини    06 квітня 2022 14:57

Держава забезпечить проведення у громадах першочергових аварійно-ремонтних робіт

Проєкт постанови передбачає можливості придбання будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій.

Регіони коштом Державного бюджету зможуть закуповувати будівельні матеріали та невідкладно проводити першочергові аварійно-ремонтні роботи на об’єктах, які пошкоджені внаслідок збройної агресії рф. Відповідний проект постанови, розроблений Мінрегіоном, було прийнято на засіданні Уряду 5 квітня, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

“Це рішення дозволить в умовах воєнного стану оперативно придбати найнеобхідніші будівельні матеріали для проведення відновлювальних робіт у лікарнях, адміністративних приміщеннях, житлових будівлях та комунальних підприємствах, що зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій”, – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Проєкт постанови передбачає можливості придбання будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій, замовником яких є військові адміністрації в населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій.

Нагадаємо, Кабінет міністрів виділив кошти з резервного фонду держбюджету для відшкодування збитків, які можуть бути завдані під час війни на території України, та у разі відмови страхувальниками у наданні страхового покриття на такі ризики.

Раніше Landlord повідомляв, що у Мелітополі російські загарбники вкрали техніку John Deere вартістю €1 млн.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...