Новини / Політика     05 червня 2020 10:30

Держаудитслужба шукає мишей, що з’їли 2700 вагонів зерна

Інспектори служби виїхали в регіони для перевірки запасів продукції, яка має бути у Державному резерві

Державна служба аудиту зараз проводить перевірки діяльності Держрезерву за попередні періоди. Інспектори служби виїхали в регіони і перевіряють запаси з різної продукції, яка має бути відповідно до номенклатури. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі «112 Україна». Він пообіцяв оприлюднити інформацію про результатаи перевірки.

«Держрезерв досить довго не виконує функції, які б мав виконувати. Тому Державна служба аудиту зараз проводить перевірки за попередні періоди. Нам важливо побачити реальну ситуацію і напрацювати концептуальне бачення щодо функціональної діяльності підприємства», – зазначив Ігор Петрашко.

Читайте: З Держрезерву зникли чергові 150 вагонів зерна 

Заява міністра і розпочата перевірка стали відповіддю на скандал, який вибухнув на ринку після того, як екс-очільник Держрезерву Ярослав Погорілий розповів, що зі складів державного схрону таємничо зникли 2 700 вагонів зерна. Відвертий сміх користувачів мережі викликало поширене пояснення, що начебто зерно з’їли миші.

Крім того, Ігор Петрашко вчергове заспокоїв, що продовольчій безпеці України нічого не погрожує.

«Немає ніяких загроз. Зараз врожай можливо і менший, ніж минулого року, але продовольчу безпеку, і цінову стабільність ми забезпечим і цьому році, і в наступному», – сказав він.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що чотирьох найбільших переробників м’яса США підозрюють у картельній змові.

Читайте також

Матеріали по темі