Новини    06 лютого 2018 17:40

Депутату змінили правила роботи товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю


Верховна Рада України прийняла у другому читанні проект закону №4666  від 13.05.2016 «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Підтримали законопроект 285 народних депутатів.

Відзначається, що законопроектом передбачено регулювання корпоративних договорів, відомих як «shareholder agreements». Відтепер учасники товариств з обмеженою відповідальністю зможуть створювати наглядові ради в статутах своїх товариств.

Згідно пояснювальній записці, до законопроекту, документом усуваються вади в чинному законодавстві та приводить його до норм Європейського союзу.

«Прийняття окремого комплексного закону про товариства з обмеженою відповідальністю та споріднені з ними товариства з додатковою відповідальністю стане логічним продовженням шляху розвитку українського законодавства, закладеного прийняттям Закону України «Про акціонерні товариства», надасть можливість врегулювати відповідні відносини із належним ступенем деталізації, забезпечити необхідну гнучкість регулювання, усунути існуючі в діючих актах дублювання та розбіжності, та дозволить значно покращити інвестиційний клімат та умови здійснення підприємницької діяльності», – йдеться в документі

На думку голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України Андрія Іванчука, ухвалення законопроекту сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій та закладе передумови для створення нових та розвитку існуючих підприємств.

«Ухвалення законопроекту дозволить здійснити прорив у відносинах з малим і середнім бізнесом», – прокоментував автор законопроекту, голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...