Новини    22 березня 2018 12:01

Депутати амністували забудови з незначними порушеннями


Парламент ввів будівельну амністію для об’єктів з незначним класом наслідків, збудованих без дозволу. Про це йдеться в ухваленому в цілому законі №3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

На думку Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубка – це революційний прорив, який покращить роботу будівельної галузі.

«Документ дасть можливість людям оформити своє житло, завершити процедуру введення в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Мова йде виключно про об’єкти будівництва з незначним класом наслідків СС1», – наголосив він.

Згідно документу, відтепер власники земельних ділянок, звернувшись до Держархбудінспекції у 10-денний термін за результатами технічного обстеження, зможуть узаконити свої забудови та приватизувати відповідні земельні ділянки.

Дія закону поширюється на:

  •  індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів (збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року);
  • будівлі і споруди сільськогосподарського призначення (збудовані до 12 березня 2011 року).
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...