Новини / Політика     22 липня 2020 12:25

Денис Шмигаль: Україна увійде у ТОП-30 Doing Business

Уряд працює над розширенням можливостей порталу «Дія», який налічує понад 30 електронних послуг. Послуга з реєстрації бізнесу є найшвидшою у світі

Уряд працюватиме над тим, щоб кількість інвестицій в Україну збільшувалась. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час виступу на форумі «Трансформаційні тренди: інновація та цифровізація», що відбувся за участю президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Соммаруги.

Прем’єр-міністр наголосив, що уряд має розуміння та бачення кроків, які необхідні для залучення інвестицій та полегшення роботи бізнесу.

«Ми маємо створити для інвесторів сприятливі умови. І результат цього будемо бачити в рейтингу Doing Business, де ми зараз на 64 позиції. Наша мета, яку я вважаю абсолютно досяжною в найближчі роки, — це топ-30. Ми знаємо, що треба робити, щоб ця ціль була досягнута і щоб бізнесу було легше працювати», — заявив він.

За його словами, уряду висловив упевненість у тому, що Україна є конкурентоспроможною. І провадження реформ допоможуть краще розкрити інвестиційний потенціал.

Читайте: КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «МОЛ Україна» 

Денис Шмигаль також навів приклад передачі в концесію Херсонського морського торговельного порту компанії «Рисоіл-Херсон» за участю швейцарського капіталу.

«Це понад 300 мільйонів гривень, які інвестор планує вкласти в цей проект та в місцеву інфраструктуру. Ми впевнені, що протягом перших років концесії вантажообіг та якість послуг значно зростуть. Завдяки Швейцарській агенції розвитку та співробітництва ми змогли реалізувати проект «Дія». Сьогодні він має понад 4 мільйони користувачів і є передовим проектом для світу», — наголосив очільник уряду.

Прем’єр-міністр додав, наразі триває робота над розширенням можливостей електронного порталу «Дія», який вже налічує понад 30 електронних послуг. Серед них послуга з реєстрації бізнесу, яка є найшвидшою у світі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна може піднятися на 10-20 позицій у Doing Business.

Читайте також