Новини / Техніка     22 липня 2020 10:35

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «МОЛ Україна»

Мастильні матеріали відіграють важливу роль у забезпеченні надійної та безперервної експлуатації сільськогосподарської техніки. Комплексні рішення від компанії «МОЛ Україна» допомагають урахувати особливості роботи техніки та отримати значний економічний ефект.

Сільськогосподарська техніка зазвичай працює у важких умовах: висока температура навколишнього середовища, велика запиленість і великі експлуатаційні навантаження.

Тому вкрай важливим є питання вибору мастильних матеріалів, адже вони мають надійно захищати вузли та агрегати техніки в будь-яких умовах експлуатації.

Сучасні мастильні матеріали здатні забезпечувати надійний захист техніки на всіх режимах її роботи протягом усього терміну експлуатації. А професійно підібрані мастильні матеріали та супутні послуги сприяють подовженню інтервалів заміни масла.

Це дозволяє сільськогосподарським підприємствам отримати значний економічний ефект.

Чому MOL

Мастильні матеріали MOL допоможуть працювати вашому обладнанню з максимальною продуктивністю. Адже в основі процесу їх розробки лежить більш ніж 110-річний досвід.

Завдяки передовій формулі мастильні матеріали MOL забезпечують збалансовану ефективність в усіх аспектах захисту двигунів.

Компанії, що виробляють сільськогосподарську техніку, не виробляють до неї самостійно двигуни і гідравлічні системи. Як правило, вони оснащують свою техніку двигунами і гідросистемами провідних світових виробників.

Моторні та гідравлічні масла MOL мають офіційні схвалення провідних виробників двигунів і гідросистем. Тому продукція MOL — чудова альтернатива мастильним матеріалам від виробників оригінального обладнання.

Продукти MOL для сільськогосподарської техніки

В асортименті MOL є мастильні матеріали та технічні рідини для всіх вузлів і деталей сільськогосподарської техніки.

Наприклад, універсальне масло для тракторів MOL Farm NH Ultra може використовуватися для змащування редукторів, мокрих гальм та гідравлічних систем тракторів і сільськогосподарського обладнання, що працює у широкому діапазоні температур і при великих на вантаженнях. Завдяки його використанню, мокрі гальма та зчеплення працюють тихо і без вібрації навіть за низьких температур.

Високоякісне гідравлічне масло MOL Hydro HV 46 має виняткову термічну та механічну стабільність. Воно відмінно підходить для гідравлічних систем, що працюють у широкому діапазоні температур.

Детальніше про продукти MOL ви можете дізнатися за посиланням.

Комплексні рішення

На додачу до експлуатаційної надійності компанія « МОЛ Україна» докладає значних зусиль для того, щоб мастильні матеріали сприяли зниженню експлуатаційних витрат наших клієнтів.

Для кінцевих споживачів, які безпосередньо використовують продукти MOL, компанія пропонує програму моніторингу масла і технічних рідин.

Мета даної програми — через лабораторні аналізи зразка працюючого масла або експлуатаційної рідини здійснювати контроль за станом як самого масла, так і техніки, в якій воно використовується.

Аналізи проводять у лабораторії LubCheck в Угорщині.

На підставі всебічного дослідження можна точно встановити оптимальний інтервал заміни масла для конкретної техніки, яка експлуатується в конкретних умовах.

Читайте: X Банківський Бізнес-Форум «ФІНАНСОВІ І ЦИФРОВІ екосистеми ДЛЯ МСБ. Update 2020»

Зниження експлуатаційних витрат

Завдяки подовженому інтервалу заміни масла зменшення витрати мастильних матеріалів може становити 20%.

Зниження витрат на технічне обслуговування може сягати 15%.

Зростають продуктивність та ефективність роботи обладнання.

Зменшується кількість раптових поломок і простоїв, пов’язаних з технічним обслуговуванням.

Зручний підбір продукту на сайті

На сайті компанії ви можете підібрати мастильні матеріали та технічні рідини для вашої техніки за допомогою електронного помічника.

Також на сайті ви можете дізнатись інформацію про продукти та ознайомитись з історіями їх успішного застосування.

Оцініть усі переваги правильно підібраних мастильних матеріалів та заощаджуйте вже сьогодні.

 

Нагадаємо, про те що, X Банківський Бізнес-Форум «ФІНАНСОВІ І ЦИФРОВІ екосистеми ДЛЯ МСБ. Update 2020» відбудеться 4 вересня 2020 року.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також