Новини / Техніка     08 січня 2019 13:16

Daimler анонсував вихід на ринок безпілотних вантажівок

Німецький автобудівний концерн Daimler вкладе 500 млн євро у створення безпілотних автомобілів. Вже у 2019 році на дороги США мають виїхати частково автоматизовані вантажівки, які самостійно зможуть гальмувати, набирати швидкість та повертати. Повністю самокеровані авто мають з'явитися на ринку до 2025 року.

Про це повідомляє Інтерфакс.

За даними представника Daimler, нові автомобілі будуть розробляти у США та Німеччині. Біля 200 людей зможуть отримати роботу. Перші вантажівки, що будуть частково автоматизованими, випустять на дороги США. Вони зможуть гальмувати, повертати та набирати швидкість з допомогою комп’ютера. Компанія збирається відмовитися від стадії, де вантажівка здатна їхати сама, однак у кабіні все одно знаходиться людина для підстрахування. Також Daimler не використовуватиме технологію Truck platooning, коли кілька вантажівок об’єднують в одну колону та пускають по одному маршруту.

Читайте: Доставка Hyperloop: Україна може з’єднати Китай та Центральну Європу наземним транспортом

Як повідомляв LANDLORD, до 2030 року в Україні мають з’явитися транспортні коридори, єдина транспортна та інфраструктурна мережа з ЄС та 10 автобанів.

Фото: novostiit.net

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також